Sklep Sterkowski oferuje szeroki wybór nakryć głowy. Wśród nich znajdują się między innymi kapelusze, które wracają do łask. Nosić mogą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni bez względu na wiek. Mówiąc o kapeluszach, warto pamiętać, że dostępne są ich bardzo różne rodzaje, co sprawia, że każdy może znaleźć taki model, który idealnie wpisuje się w indywidualne preferencje i pasuje do kształtu twarzy, a także wybieranego stylu. Zobaczmy, na jakie kapelusze można dzisiaj postawić, decydując się na to oryginalne nakrycie głowy.

Kiedy nosić kapelusz Trilby?

Jeśli chodzi o popularne kapelusze, to na uwagę zasługuje z całą pewnością Trilby. Jest to kapelusz, który bardzo długo określano mianem małej fedory. Największą popularnością cieszył się w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych minionego wieku. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka uniwersalność – sięgać można po niego bez względu na porę roku. Trilby szyje się najczęściej z filcu bądź lnu, ale z powodzeniem można sięgnąć również po inne materiały. Warto sprawdzić, co w tym względzie oferuje sklep Sterkowski.

Jaki jest kapelusz fedora?

Mówiąc o kapeluszach, nie można zapomnieć o fedorze. To kapelusz, którego największą popularność przypadała od lat dwudziestych do czterdziestych minionego stulecia. To właśnie fedorę można zobaczyć na głowach aktorów grających w takich filmach, jak „Chłopcy z ferajny” czy „Ojciec chrzestny”. Są to kapelusze niezwykle eleganckie, które każdej stylizacji dodadzą niezwykłego szyku. Sięgając po nie, pokazujemy, że mamy klasę.

Kiedy nosić kapelusz bucket?

Kapelusz bucket charakteryzuje się przede wszystkim wąskim rondem. Jego ojczyzną jest Irlandia. Obecnie jest to typowy kapelusz letni, które można zakładać, kiedy udajemy się na plażę. To dobra alternatywa dla tradycyjnych czapek z daszkiem. Sprawdzi się świetnie w przypadku osób, które chcą wyróżnić się z tłumu. Jest on bowiem niezwykle oryginalny. Ci, którzy zainteresowani są zakupem kapelusza zwracającego uwagę perfekcyjnym wykonaniem mogą zapoznać się z ofertą sklepu Sterkowski.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY