Każda osoba interesująca się branżą beauty, jak również szeroko pojętą dermatologia estetyczną powinna znać markę Genosys, a jeśli jest inaczej – warto to zmienić, w czym pomoże niniejszy artykuł. Szeroka gama propozycji tego brandu, zwłaszcza kosmeceutyków i mikroigłówek naprawdę jest warta uwagi, bo jest to rozwiązanie idealnie nadające się do niesamowitej zaawansowanej pielęgnacji skóry.

Genosys – kompletny i innowacyjny system do pielęgnacji

Dlaczego warto zapoznać się bliżej z tymi produktami pielęgnacyjnymi? Przede wszystkim dlatego, że aż 95% produktów oferowanych przez tę markę nie zawiera parabenów, nie zawierają też olejów mineralnych, substancji zapachowych, SLS i SLES. Jednym z największych bestsellerów w asortymencie Genosys jest urządzenie Geno-LED, które należy stosować po zaawansowanych terapiach skórnych. Nie mniej interesujące są doskonałe zautomatyzowane urządzenia typu Dermafix – w pełni elastyczne, a dodatkowo w wielu ofertach dostępne z różnymi długościami i prędkościami igieł.

Warto jednak zaznaczyć, że produkty tej marki przeznaczone do pielęgnacji domowej zwykle nie są dostępne w ofertach online, więc jeśli chcesz dokonać zakupu, należy skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów. Ewentualnie, jeśli chcesz zaopatrzyć w produkty Genosys swoją klinikę bądź salon – możesz nawet próbować uderzyć bezpośrednio do producenta.

Rodzaje produktów mikroigłowych w ofercie Genosys

Wspomniane już Dermafix jest jednym z flagowych produktów tej marki. Znakomicie stymuluje wzrost włókien kolagenowych, powodując powierzchowne pęknięcia na skórze. Co ważne, przy korzystaniu z tego sprzętu miejscowy środek znieczulający nie jest potrzebny, dlatego zarówno czas leczenia, jak i koszty są zmniejszone.

Inną ciekawą propozycją jest wałeczek do skóry znany jako Dermaroller. Wyróżnia go przede wszystkim cylindryczny kształt bębna otoczony mikroigłkami. Po nałożeniu na urządzenie tworzy powierzchowne pęknięcia w skórze i podobnie jak wcześniej wspomniany produkt Genosys ten wałeczek również znakomicie stymuluje wzrost włókien kolagenu pod skórą.

Jak działają produkty mikroigłowe Genosys?

Cała procedura proponowana przez tę markę powoduje naturalną reakcję na zranienie skóry, mimo że rana jest niewielka i głównie podskórna. Jedno ukłucie igłą spowoduje niewidoczną odpowiedź, na której skóra mocno korzysta, bo pobudza to:

  • normalne pourazowe uwalnianie czynników wzrostu,
  • naciekanie fibroblastów.

Ta reakcja jest automatyczna i powoduje gwałtowny wzrost aktywności, który nieuchronnie prowadzi do instruowania fibroblastów, aby wytwarzały więcej kolagenu i elastyny. Korzyści z mikroigłowania za pomocą produktów Genosys są więc rozliczne, a jeśli dodatkowo są uzupełnione o produkty tej marki – można się spodziewać naprawdę niesamowitych efektów. Dzięki takiemu połączeniu o wiele większy procent zastosowanych składników odżywczych (niż w przypadku konwencjonalnych metod) może przeniknąć do skóry.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY