Z nadrukami na odzież spotykamy się bez przerwy. Zróżnicowane typy takich ubrań na ogromną skalę wykorzystują przedsiębiorstwa. Odpowiednio wykonane nadruki pozytywnie wpływają na prestiż firmy oraz pozwalają na lepszą organizację zadań wśród pracowników.

Sitodruk Kraków – co wyróżnia dobry nadruk firmowy?

  1. wyraziste, głębokie kolory

W przypadku nadruków bardzo łatwo poznać rozwiązania słabej jakości. Gdy mamy do czynienia z takim problemem logo, napisy lub inne grafiki mają blade, “wyprane” kolory. Oczywiście, czasem ten efekt może być pożądany i wtedy nie jest to ani błąd, ani rezultat nieprawidłowego wykonania usługi. Jeśli nie jest to celowy efekt, usługa została po prostu nieprawidłowo wykonana, a do realizacji zlecenia użyto przestarzałych technologii. Godni zaufania usługodawcy potrafią dobrać metodę, żeby rezultat prezentował się dokładnie tak, jak spodziewa się tego klient.

  1. brak widocznych detali

Czasem oczekujemy, że przedstawiony na nadruku przedmiot będzie lekko rozmyty, bo taka jest nasza wizja produktu. Niestety nierzadko zdarza się, że na nadruku nie widać detali, chociaż miał on dokładnie oddawać takie szczegóły jak nazwa firmy, logo czy inne elementy grafiki.

  1. bezproblemowe pranie

Odzież z własnym firmowym nadrukiem powinny przez długi czas prezentować się atrakcyjnie. Słabej jakości nadruk firmowy, wykonany przez nieprofesjonalną firmę z Krakowa po pewnym czasie będzie wyglądał jak podniszczona grafika. Odzież, która wygląda w ten sposób, nie będzie reprezentować marki w należyty sposób. Rzetelne firmy, takie jak BHP KQS z Krakowa do produkcji koszulek z nadrukiem używają nowoczesnych technologii, charakteryzujących się wysoką skutecznością. W rezultacie klienci przez dłuższy czas mogą cieszyć się atrakcyjnie wyglądającą odzieżą pracowniczą i gadżetami reklamowymi.

 

Dlaczego nadruki na odzież są tak popularne?

Fani odzieży z nadrukiem najbardziej doceniają to, że brak tu jakichkolwiek ograniczeń. Firma ma więc szansę samodzielnie wybrać, co chce nadrukować. Taki spersonalizowany przekaz to świetny sposób na reklamę. Rozwiązanie cieszy się tak dużą popularnością również ze względu na swoją uniwersalność. Targi, konferencje, cateringi, różnorodne większe wydarzenia, jak i codzienne funkcjonowanie załogi pracowniczej – we wszystkich tych przypadkach odzież z nadrukiem sprawia, że marka jest lepiej rozpoznawalna i zapisuje się w świadomości potencjalnych klientów. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że dzięki różnorodnym metodom nanoszenia nadruku, można skutecznie wybrać taki sposób nadruku, który sprawdzi się najlepiej w konkretnym zleceniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY