Redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę, zmniejsza obwody ciała, likwiduje obrzęki, przyspiesza metabolizm, a do tego wygładza cellulit. Co więcej, pobudza organizm do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, dzięki czemu zapobiega starzeniu się skóry, a także świetnie ją ujędrnia i zapobiega jej wiotkości. To nowoczesna technologia LPG Alliance!

Czasem dieta i ćwiczenia nie wystarczą, aby pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej. Co więcej, odchudzanie nierzadko pozostawia po sobie wiotką i pozbawioną elastyczności skórę. Przez nią pacjenci, którzy powinni czuć się dumni z wygranej walki z kilogramami, często tracą pewność siebie i poczucie atrakcyjności. W tym wypadku z pomocą przychodzi im m.in. LPG Alliance, czyli wielozadaniowa platforma, która wspomaga zmniejszanie obwodów i tkanki tłuszczowej, ale również modeluje, ujędrnia i uelastycznia sylwetkę. Dzięki niej proces odchudzania przebiega znacznie efektywniej, a jednocześnie nie wiąże się z powstawaniem wiotkiej skóry. Dowiedz się, jak działa jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej!

LPG Alliance – co to takiego?

Endermologie LPG Alliance stanowi innowacyjną, przełomową metodę mechanicznej stymulacji skóry. Dzięki niej możliwe jest pobudzenie krążenia i metabolizmu, a także zredukowanie obrzęków czy cellulitu. Co więcej, zapewnia reaktywację uśpionych komórek skóry, fibroblastów, które odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny, czyli substancji niezbędnych dla zachowania jędrnej i napiętej skóry. Ponadto LPG Alliance świetnie redukuje miejscowo ulokowaną tkankę tłuszczową, która jest oporna na dietę i ćwiczenia – chodzi tu np. o tę na brzuchu, biodrach, udach, pośladkach, nad kolanami czy na plecach.

LPG Alliance to urządzenie, które przy pomocy specjalnie zaprojektowanej głowicy wykonuje masaż mechaniczny. Ten skutecznie pobudza układ limfatyczny do pozbywania się toksyn, zatrzymanej wody, a także tkanki tłuszczowej. Co więcej, zachęca komórki skóry do zainicjowania silnych procesów regeneracyjnych, które pomagają zapobiec utracie jędrności i witalności skóry.

Warto podkreślić, że wspomniany zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny.

LPG Alliance – dla kogo?

Jest to zabieg dla wszystkich tych, którzy od lat bezskutecznie walczą z nadprogramowymi kilogramami, cellulitem, obrzękami limfatycznymi, zatrzymującą się wodą w organizmie czy oporną tkanką tłuszczową.

LPG Alliance efektywnie wspiera proces odchudzania, pobudzając krążenie i przyspieszając metabolizm. Oprócz tego, świetnie modeluje sylwetkę np. redukując boczki, idealnie podkreśla talię, unosi pośladki czy zmniejsza obwód ud lub bioder. Dodatkowo, dzięki stymulacji organizmu do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zapobiega utracie napięcia skóry, o którą nietrudno przy zrzuceniu wielu kilogramów. Zabieg likwiduje również bóle mięśniowe czy stawów, a także pozwala zminimalizować widoczność blizn.

LPG Alliance – kiedy widać efekty?

Efekty są niekiedy widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się bardziej gładka i delikatna w dotyku. Na pełny rezultat warto jednak poczekać, bowiem zainicjowane przez zabieg procesy naprawcze potrzebują czasu.

Dla uzyskania zadowalających efektów, warto przeprowadzić całą serię, czyli ok. 6-10 zabiegów. To, ilu wizyt będzie potrzebował dany pacjent, ustalane jest indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem skóry. Trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, a procesy regeneracyjne mogą zachodzić wolniej lub szybciej. Nie zmienia to jednak faktu, że warto rozważyć wykonanie takiego zabiegu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY