Od najmłodszych lat marzymy żeby zwiedzać świat, poznawać kolejne kraje i ich kulturę. Podróże fascynują nas ze względu na historyczne zabytki, odmienną naturę i swoiste poczucie wolności jakie nam dają. Świat jest co prawda ogromny, ale dzięki osiągnięciom technologicznym co raz łatwiej, szybciej i taniej możemy po nim podróżować. Warto zatem od najmłodszych lat przyswajać sobie nieco wiedzy geograficznej, żeby ani w szkole ani w życiu codziennym mapa nie była dla nas zaskoczeniem.

Nauka poprzez zabawę? Jak najbardziej! Naklejki na ścianę z kolekcji Mapy świata dostępne w sklepie Pastelowe Love to doskonały sposób na aranżację dziecięcej przestrzeni. Mapy zaprojektowane zostały w 3 rozmiarach, dzięki temu można dopasować je do każdej przestrzeni – idealnie pasują za biurkiem, łóżkiem lub na komodą. W dodatku dostępnych jest aż 10 wersji kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnie pasującego do wnętrza dziecięcego pokoju.

Co ważne naklejki wycięte są po obrysie, czyli nie posiadają tła, a więc można przykleić je na ścianę w dowolnym kolorze. Każdy element wycięty jest osobno, co sprawia, że klejenie naklejki na ścianę jest naprawdę proste, a przy tym sprawia wiele frajdy. Do każdego produktu dołączona jest obszerna instrukcja, gdzie wszystko opisane jest krok po kroku. Co ważne, również drobne elementy jak zwierzęta, charakterystyczne zabytki czy pinezki lokalizacyjne wycięte są osobno. Dzięki temu dziecko samo może zaznaczać najbardziej rozpoznawalne miejsca na mapie, a także oznaczać miejsca, które już odwiedziło, bądź które chce zobaczyć.

Wszystkie naklejki na ścianę z kolekcji Mapy pokryte są matowym laminatem, który sprawia że naklejka jest grubsza. Dzięki temu łatwiej przykleić ją do ściany lub innej powierzchni płaskiej. Ponadto laminat zabezpiecza naklejkę przed zarysowaniami i promieniowaniem UV. Jest ona zatem znacznie bardziej wytrzymała i z biegiem czasu nie traci kolorów. Co ważne naklejki na ścianę można bez przeszkód myć za pomocą wilgotnej szmatki. Stanowią więc one nie tylko piękną ozdobę dziecięcego pokoju, ale również zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami.

Propozycją dla starszych dzieci są mapy polityczne świata, gdzie zaznaczona jest większość Państw.

Te naklejki na ścianę to wyjątkowa dekoracja pokoju dostępna w 3 kolorach i 2 rozmiarach. Nie tylko świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ale również pomogą w przyswajaniu wiedzy na temat podziału terytorialnego świata.

 

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY